Міжнародна Діабетична Асоціація України

Міжнародна Діабетична Асоціація України

МДАУ створена для того, щоб привернути увагу до проблем діабету, захищати інтереси та права людей з діабетом, поширювати знання про діабет, сприяти розвитку діабетичного руху в Україні, вирішувати питання соціальної адаптації людей з діабетом, впливати на політику Уряду у вирішенні медико соціальних проблем людей з діабетом, формувати позитивну громадську думку щодо здорового способу життя.

Асоціація «Оператори ринку медичних виробів» (АОРМВ)

Асоціація «Оператори ринку медичних виробів» (АОРМВ)

Асоціація «Оператори ринку медичних виробів» (АОРМВ) — перше в Україні професійне об’єднання імпортерів, дистриб’юторів та інших учасників ринку медичних виробів. Асоціація створена 09 листопада 2012 року, за ініціативи провідних компаній-операторів ринку медичних виробів. Головна мета ассоціації — захист професійних інтересів членів Асоціації та забезпечення підтримки вільної конкуренції на ринку медичних виробів. З набуттям статусу члена АОРМВ компанії-члени отримують можливість: отримувати моніторинг змін до законодавства, що регулює діяльність операторів ринку медичних виробів; спілкуватися та обмінюватися досвідом з колегами; брати участь у роботі Асоціації, її засіданнях іробочих групах; отримувати методичну та інформаційну допомогу з боку Асоціації; звертатися до Асоціації за захистом спільних інтересів представників ринку та за сприянням щодо розвитку підприємництва в Україні; отримувати інформацію про тенденції , перспективи розвитку ринку виробів медичного призначення в Україні; спільно з іншими членами Асоціації аналізувати проблемні питання, які виникають в процесі діяльності операторів ринку медичних виробів; відстоювати свої права в органах виконавчої влади; користуватися знижками на оплату участі у заходах Асоціації та її партнерів щодо налагодження зв’язків між представниками компаній та розширення їх бізнесу. До складу Асоціації «Оператори ринку медичних виробів» також ввійшли представники бізнесу за напрямками:ринкові дослідження, друковані засоби масової інформації, інтернет-видання, тощо.

Фонд Олени Пінчук "АНТИСНІД"

Фонд Олени Пінчук "АНТИСНІД"

Фонд «АНТИСНІД» заснований Оленою Пінчук у 2003 році. Це перша і єдина в Україні благодійна організація по боротьбі з епідемією СНІДу, яка працює за рахунок приватних коштів. Фонд Олени Пінчук прагне працювати на всіх рівнях - від загальнонаціональних проектів, до адресної допомоги людям, постраждалим від епідемії СНІДу. Серед програм фонду: загальнонаціональні кампанії в ЗМІ, великомасштабні акції із залученням зірок світового рівня, збір коштів на конкретні проекти, робота з лідерами громадської думки, залучення кращого міжнародного досвіду для протидії епідемії СНІДу в Україні, залучення впливових українців до боротьби зі СНІДом. Фондом були організовані найбільші в історії України благодійні заходи: концерт сера Елтона Джона на Майдані Незалежності в Києві в 2007 році і концерт групи Queen + Paul Rogers на Площі Свободи в Харкові в 2008 році. Сьогодні партнерами фонду є: Фонд Клінтона і СНІД Фонд Елтона Джона. У 2010 році Олена Пінчук стала членом Комісії високого рівня ООН з профілактики ВІЛ / СНІДу.

Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я»

Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я»

Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я» (до листопада 2015 року відомий як Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні») є провідною недержавною професійною організацією, яка у співпраці з державними партнерами та громадськими організаціями здійснює істотний вплив на епідемію ВІЛ/СНІДу, туберкульозу, вірусних гепатитів та інші соціально небезпечні захворювання в Україні шляхом надання фінансової й технічної підтримки відповідних програм, якими охоплено понад 250 000 найбільш уразливих груп населення, що є найвищим показником у Європі.

У рамках програми, спрямованої на роботу з ключовими групами, Альянс разом зі своїми партнерськими організаціями щорічно охоплює більше 250 000 осіб, які є представниками груп населення, найбільш уразливих до ВІЛ, включаючи СІН, ЧСЧ, секс-працівників, дітей вулиці та ув’язнених. Програма передбачає розповсюдження 20 млн. шприців, 15 млн. презервативів та проведення 300 000 тестів на ВІЛ щороку і є основним засобом залучення представників ключових груп до програм лікування ВІЛ-інфекції.
Зазначені інтервенції стали основним фактором, який привів до зменшення кількості нових випадків інфікування ВІЛ в Україні: серед споживачів наркотиків – з 2008 року, а серед загального населення – з 2012 року.