Жовтень 2018

Розширення товарних категорій ТМ «MP MedPlast» та ТМ «2В»

Введеня на ринок України 2-х лінійок пластирів ТМ «MP MedPlast» та ТМ «2В».

Пластирі медичні у котушках і зручні набори стрипів на всі випадки життя: тканинні, полімерні, з додатковими властивостями.

MP_2B
Вересень 2018

Вихід на ринок продукції торгової марки BBpharm.

Перша лінійка продуктів ТМ BBpharm представлена зовнішніми засобами (крем, гель, мазь) для здоров'я опорно-рухового апарату. Продукція вироблена і успішно протестована в Німеччині.

BB
Квітень 2018

ТОВ «Долфі–Україна» і Decrust Ltd

У 2018 році ТОВ «Долфі–Україна» отримала ексклюзивний контракт з компанією Decrust Ltd на дистрибуцію ТМ Queco на всій території України.

Компанія Decrust Ltd, яка заснована в 2010 році в Польщі, має великий авторитет і широке визнання на світовому ринку В2В, як виробник і надійний партнер в хімічній галузі. У 2016 році компанія почала виробництво безпечних засобів по догляду за домом під ТМ Queco. Продукція компанії представлена на ринках Польщі, Швейцарії, Німеччини, США та України.

Decrust Ltd виконує повний обсяг робіт при створенні продукту від розробок до масштабів промислового виробництва. Компанія знаходиться в авангарді наукових досліджень, маючи власні дослідницькі лабораторії. Багаторічний досвід співпраці з глобальними міжнародними корпораціями, в якості стратегічного партнера з розробки технологій і нових продуктів, забезпечує найвищу ефективність та якість продукції. Кожен продукт проходить ретельне тестування на відповідність європейським стандартам. Численні сертифікати підтверджують, що Decrust Ltd створює продукти, яким люди можуть повністю довіряти.

Березень 2017

ТОВ «Долфі-Україна» і Becton, Dickinson and Company

У березні 2017 року компанія «Долфі-Україна», http://dolphi-ukraine.com.ua/ - провідна дистриб'юторська компанія в Україні, що входить в структуру швейцарської компанії Medpack Swiss Group, має контракт з Becton, Dickinson and Company, http://www.bd.com/, міжнародною компанією, яка розробляє і виробляє інноваційні рішення, що сприяють просуванню медичних досліджень та геноміки, сприяє вдосконаленню діагностики інфекційних захворювань і раку, а також надає підтримку в розробці нових лікарських засобів, профілактики інфекцій, оснащує хірургічні та інтервенційні процедури і надає підтримку в управління діабетом. Предмет Договору заснований на надання права на розподіл медичних виробів BD компанією ТОВ «Долфі-Україна» на території України.

Жовтень 2016

Вироби медичного призначення ТМ «2В»

Введення на ринок України лінійки виробів медичного призначення ТМ «2В»: шприци, рукавички медичного призначення.

Червень 2016

Розширення товарних категорій ТМ «MP MedPlast»

Введення на ринок України під власною торговою маркою «MP MedPlast» лінійки рукавичок медичного призначення, систем для переливання розчинів і крові, гінекологічних наборів і лабораторного посуду.

Березень 2016

«Міжнародна Діабетична Асоціація України»— ТМ «Gamma»

Надання «Міжнародною Діабетичною Асоціацією України» права використання свого логотипу для ТМ «Gamma» — підтвердження високої якості продукції та високої довіри експертів в галузі ендокринології до ТМ «Gamma».

Грудень 2015

Лубриканти ТМ «Dolphi»

Введення на ринок України оновленої лінійки інтимних гелів ТМ «Dolphi» 100 мл.

2015

Соціальний проект «СТОП ДІАБЕТ»

Реалізація соціального проекту «СТОП ДІАБЕТ» під егідою ТМ «Gamma», спрямованого на надання допомоги хворим на цукровий діабет у вигляді безкоштовних вимірювань рівня глюкози в крові і виявлення захворювання на ранніх стадіях (понад 40 000 учасників скринінгу), надання хворим на пільгових умовах приладів для вимірювання рівня глюкози в крові.

 
2015

 

За даними аналізу фармацевтичного ринку України ТОВ «Моріон» — досягнення позиції №2 на ринку України серед постачальників товарів медичного призначення.

 
Березень 2015

ТМ «Dr. Frei»

Новий партнер — торгова марка «Dr.Frei» (Швейцарія). Введення на ринок України лінійки високоякісної круглов'язаної бандажної продукції.

2014

Реорганізація мережі філій в Україні

Оптимізація регіональних представництв і складів компанії «Долфі-Україна»: 24 РТП та 24 регіональних склади — забезпечують 100% покриття території України.

 
9 лютого 2013

«MedPack Swiss Group»

Компанія «Долфі-Україна» стає членом «MEDPACK SWISS GROUP» (Швейцарія). «MEDPACK SWISS GROUP» — група компаній зі штаб-квартирою в м. Бернек, власними виробництвами в Східній Європі і мережею дочірніх підприємств в ряді країн.

 
2013

Фонд Олени Пінчук «АнтиСНІД»

Розробка і старт реалізації соціальних програм з фондом «АнтиСНІД» в рамках боротьби зі СНІДОМ.

Січень 2012

«Зірка якості» національний рейтинг – ТМ «Gamma»

Отримання спеціальної нагороди національного рейтингу «Зірка якості» ТМ «Gamma» за високу якість продукції та довіру українських споживачів.

2010

Мережа філій в Україні

Створення 14 регіональних представництв в усіх великих містах країни і відкриття 32 регіональних складів по всій території України.

 
2010

ТМ «MP MedPlast»

Реєстрація власної торгової марки «MP MedPlast» і введення на ринок  України лінійки шприців нового покоління: 3-х компонентні шприци для проведення ін'єкцій медикаментів в медичних установах і домашніх умовах без болю.

2010

ТМ «HomeTest» та «Express Test»

Реєстрація власних торгових марок «HomeTest» і «ExpressTest», введення на ринок  України лінійки діагностичних експрес-тестів для визначення вагітності та овуляції.

2010

ТМ «Dolphi», «Lex», «Mr.BEN», «Libido», «Sexxy»

Реєстрація власних торгових марок «Dolphi», «ЛЕКС», «Mr.BEN», «Libido», «Sexxxy». Випуск під даними торговими марками лінійок презервативів і інтимних аксесуарів.

        
2010

ТМ «MedTextile»

Реєстрація власної торгової марки «MedTextile» і введення на ринок України лінійки продукції медичних бандажів та еластичних бинтів.

Червень 2010

ТОВ «МЕДПАК»

Будівництво і запуск в роботу заводу повного циклу з виробництва презервативів.

 
18 травня 2010

Компанія «Долфі-Україна»

Заснування української дистрибуційної компанії «Долфі-Україна».

 
Липень 2009

ТОВ «ТЕХНОМЕДИКА»

Будівництво і запуск в роботу заводу повного циклу з виробництва медичних бандажів та еластичних бинтів.

 
2008

«Міжнародна Діабетична Асоціація України» — ТМ «Bionime»

Надання «Міжнародною Діабетичною Асоціацію України» права використання свого логотипу для ТМ «Bionime» — підтвердження високої якості продукції та високої довіри експертів в галузі ендокринології до ТМ «Bionime».

Квітень 2007

ТМ «GAMMA»

Реєстрація власної торгової марки «Гамма». Випуск під цією торговою маркою якісної медичної техніки і витратних матеріалів, в тому числі і для хворих на цукровий діабет.

Грудень 2005

ТМ «BIONIME»

Компанія стає офіційним дистриб'ютором в Україні провідної торгової марки «Bionime» (Швейцарія). Завдяки медичній техніці та товарів для хворих на цукровий діабет ТМ «Bionime» —  люди в усьому світі можуть отримувати точну і надійну інформацію про стан свого здоров'я

Червень 1999

ЗАСНУВАННЯ КОМПАНІЇ

Відкриття компанії  «КУПЕЧЕСКИЙ ДОМ».