Долфі-Україна

11 років компанія Долфі-Україна стрімко розвивається й активно впливає на ринок медичних виробів в Україні. Вже багато років компанія є найбільшою дистрибуційною компанією відомих торгових марок медичного обладнання та товарів для здоров'я, та лідером ринку медичних виробів України з власними брендами та виробничими майданчиками.

На регулярній основі компанія вивчає досвід розвинених ринків та нові методики лікування хворих, співпрацює з експертами в медицині з різних країн світу та залучає до співпраці світових лідерів у виробництві медичних виробів для створення нових продуктів, прагнучі максимально задовольнити потреби покупців в продукції високої якості за доступними цінами.

Наші партнери в країні та за її межами високо цінують внесок нашої компанії в розвиток ринку та її прагнення до взаємовигідного та довгострокового співробітництва. Роздрібні фармацевтичні мережі, мережі ТНС, спеціалізовані торговельні мережі медичної техніки, провідні інтернет магазини, автозаправні станції, та це далеко не повний список каналів збуту, в яких широко представлена ​​продукція компанії Долфі-Україна.

Основа клієнтської політики - максималізація якості обслуговування і довгострокові партнерські відносини з клієнтами. Ми працюємо разом з клієнтом, створюючи клімат довіри і успішності.


 
12
УСПІШНИХ БРЕНДІВ
Компанія «Долфі-Україна» є офіційним представником таких широко відомих брендів у сферах медичної обладнання та виробів медичного призначення як: Rightest (Bionime), Gamma, Medhit, MedTextile, Dolphi, Lex, Sexxxy, HomeTest, ExpressTest, Medplast, 2В, BBpharm.
520
СПІВРОБІТНИКІВ
Співробітники «Долфі-Україна» — команда молодих, цілеспрямованих і активних однодумців. Наша команда — це та сила, яка вивела компанію на лідируючі позиції на ринку і продовжує з неймовірним завзяттям і постійністю зміцнювати своє лідерство на території України.
25
РЕГІОНАЛЬНИХ ПРЕДСТАВНИЦТВ
25 власних регіональних представництв у всіх великих містах України допомагають нам у побудові успішної дилерської мережі і оперативному вирішенні логістичних питань. «Долфі-Україна» має усі необхідні логістичні потужності і ресурси для задоволення потреб наших партнерів у якісній дистрибуції товарів. Ми забезпечуємо кількісну і якісну дистрибуцію у межах країни, включаючи зберігання, складські послуги, управління торговими запасами і організацію збуту.
24 000
ТОРГОВИХ ТОЧОК
Нашими партнерами є усі провідні FMCG і фармацевтичні мережі, ортопедичні салони, магазини медичного обладнання, а також мережі автозаправок в Україні. Продукція компанії представлена більш ніж в 24 000 торгівельних точках і покриває 100% території України.
МАРКЕТИНГ
Команда маркетингу визначає шляхи досягнення лідерства компанії на ринках медичного обладнання та виробів медичного призначення на території України, та створює інструменти для розвитку бізнесу, які ефективно впроваджуються торговою командою і підрозділами компанії. Виводячи на ринок нові товарні категорії і бренди, команда маркетингу використовує кращий світовий досвід і співпрацює з провідними фахівцями у ввідповідних галузях. Основне завдання маркетингу ми вбачаємо у забезпеченні успішного і довгострокового розвитку бізнесу, у ефективному використанні ресурсів компанії і встановленні взаємовигідних відносин з партнерами та громадськими організаціями.