Долфі-Україна

Долфі-Україна - лідер ринку, та одна з найбільших дистриб'юторських компаній товарів медичного призначення і медичних виробів в Україні.
Компанія з багаторічною історією, бездоганною репутацією, доброзичливою атмосферою, сформованим корпоративним етикетом і устояними принципами роботи з клієнтами.

Використовуючи прогресивний досвід та світові стандарти дистрибуції, за 10 років роботи компанія досягла та тримає перші позиції на українському ринку серед постачальників товарів медичного призначення, вивела на ринок України та зробила затребуваними і популярними торгові марки презервативів, гінекологічних тестів, глюкометрів, бандажної продукції, шприців і витратних товарів медичного напрямку, пластирів, БАДів, екологічної побутової хімії по догляду за домом та інших.
Основа клієнтської політики - максималізація якості обслуговування і довгострокові партнерські відносини з клієнтами. Ми працюємо разом з клієнтом, створюючи клімат довіри і успішності.

 
15
УСПІШНИХ БРЕНДІВ
Компанія «Долфі-Україна» є офіційним представником таких широко відомих брендів у сферах медичної обладнання та виробів медичного призначення як: Rightest (Bionime), Gamma, Medhit, MedTextile, Dolphi, Lex, Mr. Ben, Sexxxy, HomeTest, ExpressTest, Medplast, 2В, BD, Queco, BBpharm.
520
СПІВРОБІТНИКІВ
Співробітники «Долфі-Україна» — команда молодих, цілеспрямованих і активних однодумців. Наша команда — це та сила, яка вивела компанію на лідируючі позиції на ринку і продовжує з неймовірним завзяттям і постійністю зміцнювати своє лідерство на території України.
28
РЕГІОНАЛЬНИХ ПРЕДСТАВНИЦТВ
28 власних регіональних представництв у всіх великих містах України допомагають нам у побудові успішної дилерської мережі і оперативному вирішенні логістичних питань. «Долфі-Україна» має усі необхідні логістичні потужності і ресурси для задоволення потреб наших партнерів у якісній дистрибуції товарів. Ми забезпечуємо кількісну і якісну дистрибуцію у межах країни, включаючи зберігання, складські послуги, управління торговими запасами і організацію збуту.
24 000
ТОРГОВИХ ТОЧОК
Нашими партнерами є усі провідні FMCG і фармацевтичні мережі, ортопедичні салони, магазини медичного обладнання, а також мережі автозаправок в Україні. Продукція компанії представлена більш ніж в 24 000 торгівельних точках і покриває 100% території України.
МАРКЕТИНГ
Команда маркетингу визначає шляхи досягнення лідерства компанії на ринках медичного обладнання та виробів медичного призначення на території України, та створює інструменти для розвитку бізнесу, які ефективно впроваджуються торговою командою і підрозділами компанії. Виводячи на ринок нові товарні категорії і бренди, команда маркетингу використовує кращий світовий досвід і співпрацює з провідними фахівцями у ввідповідних галузях. Основне завдання маркетингу ми вбачаємо у забезпеченні успішного і довгострокового розвитку бізнесу, у ефективному використанні ресурсів компанії і встановленні взаємовигідних відносин з партнерами та громадськими організаціями.