Міжнародна Діабетична Асоціація України

Міжнародна Діабетична Асоціація України

МДАУ створена для того, щоб привернути увагу до проблем діабету, захищати інтереси та права людей з діабетом, поширювати знання про діабет, сприяти розвитку діабетичного руху в Україні, вирішувати питання соціальної адаптації людей з діабетом, впливати на політику Уряду у вирішенні медико соціальних проблем людей з діабетом, формувати позитивну громадську думку щодо здорового способу життя.

Асоціація «Оператори ринку медичних виробів» (АОРМВ)

Асоціація «Оператори ринку медичних виробів» (АОРМВ)

Асоціація «Оператори ринку медичних виробів» (АОРМВ) — перше в Україні професійне об’єднання імпортерів, дистриб’юторів та інших учасників ринку медичних виробів. Асоціація створена 09 листопада 2012 року, за ініціативи провідних компаній-операторів ринку медичних виробів. Головна мета ассоціації — захист професійних інтересів членів Асоціації та забезпечення підтримки вільної конкуренції на ринку медичних виробів. З набуттям статусу члена АОРМВ компанії-члени отримують можливість: отримувати моніторинг змін до законодавства, що регулює діяльність операторів ринку медичних виробів; спілкуватися та обмінюватися досвідом з колегами; брати участь у роботі Асоціації, її засіданнях іробочих групах; отримувати методичну та інформаційну допомогу з боку Асоціації; звертатися до Асоціації за захистом спільних інтересів представників ринку та за сприянням щодо розвитку підприємництва в Україні; отримувати інформацію про тенденції , перспективи розвитку ринку виробів медичного призначення в Україні; спільно з іншими членами Асоціації аналізувати проблемні питання, які виникають в процесі діяльності операторів ринку медичних виробів; відстоювати свої права в органах виконавчої влади; користуватися знижками на оплату участі у заходах Асоціації та її партнерів щодо налагодження зв’язків між представниками компаній та розширення їх бізнесу. До складу Асоціації «Оператори ринку медичних виробів» також ввійшли представники бізнесу за напрямками:ринкові дослідження, друковані засоби масової інформації, інтернет-видання, тощо.

Фонд Олени Пінчук "АНТИСНІД"

Фонд Олени Пінчук "АНТИСНІД"

Фонд «АНТИСНІД» заснований Оленою Пінчук у 2003 році. Це перша і єдина в Україні благодійна організація по боротьбі з епідемією СНІДу, яка працює за рахунок приватних коштів. Фонд Олени Пінчук прагне працювати на всіх рівнях - від загальнонаціональних проектів, до адресної допомоги людям, постраждалим від епідемії СНІДу. Серед програм фонду: загальнонаціональні кампанії в ЗМІ, великомасштабні акції із залученням зірок світового рівня, збір коштів на конкретні проекти, робота з лідерами громадської думки, залучення кращого міжнародного досвіду для протидії епідемії СНІДу в Україні, залучення впливових українців до боротьби зі СНІДом. Фондом були організовані найбільші в історії України благодійні заходи: концерт сера Елтона Джона на Майдані Незалежності в Києві в 2007 році і концерт групи Queen + Paul Rogers на Площі Свободи в Харкові в 2008 році. Сьогодні партнерами фонду є: Фонд Клінтона і СНІД Фонд Елтона Джона. У 2010 році Олена Пінчук стала членом Комісії високого рівня ООН з профілактики ВІЛ / СНІДу.