Долфі-Україна

«Долфі-Україна» є провідною дистриб'юторською компанією в Україні і входить до складу швейцарської компанії MedPack Swiss Group.

Використовуючи прогресивний досвід формування портфеля товарних категорій і брендів, а також світові стандарти дистрибуції, за 8 років роботи, компанія досягла позиції №2 на українському ринку серед постачальників медичної техніки і виробів медичного призначення.

За цей час компанія вивела на ринок України популярні торгові марки товарів для хворих на діабет, медичного текстилю, засобів контрацепції, гінекологічних тестів, шприців, систем, медичних рукавичок, контейнерів для аналізів, оглядових гінекологічних наборів та ін.

Гарантію успіху ми вбачаємо у широкому асортименті товарних груп у портфелі компанії, у популярності наших брендів, у високій якості продукції, у надійному сервісі та індивідуальному підході до кожного клієнта. Ми впевнено йдемо вперед, орієнтуючи свої бізнес процеси під потреби партнерів і споживачів.

14
УСПІШНИХ БРЕНДІВ
Компанія «Долфі-Україна» є офіційним представником таких широко відомих брендів у сферах медичної обладнання та виробів медичного призначення як: Bionime, Gamma, MedTextile, Dolphi, Lex, Mr. Ben, Sexxxy, HomeTest, ExpressTest, Medplast, 2В, BD, Queco, BBpharm.
520
СПІВРОБІТНИКІВ
Співробітники «Долфі-Україна» — команда молодих, цілеспрямованих і активних однодумців. Наша команда — це та сила, яка вивела компанію на лідируючі позиції на ринку і продовжує з неймовірним завзяттям і постійністю зміцнювати своє лідерство на території України.
28
РЕГІОНАЛЬНИХ ПРЕДСТАВНИЦТВ
28 власних регіональних представництв у всіх великих містах України допомагають нам у побудові успішної дилерської мережі і оперативному вирішенні логістичних питань. «Долфі-Україна» має усі необхідні логістичні потужності і ресурси для задоволення потреб наших партнерів у якісній дистрибуції товарів. Ми забезпечуємо кількісну і якісну дистрибуцію у межах країни, включаючи зберігання, складські послуги, управління торговими запасами і організацію збуту.
24 000
ТОРГОВИХ ТОЧОК
Нашими партнерами є усі провідні FMCG і фармацевтичні мережі, ортопедичні салони, магазини медичного обладнання, а також мережі автозаправок на Україні. Продукція компанії представлена більш ніж в 24 000 торгівельних точках і покриває 100% території України.
МАРКЕТИНГ
Команда маркетингу визначає шляхи досягнення лідерства компанії на ринках медичного обладнання та виробів медичного призначення на території на Україні. і створює інструменти для розвитку бізнесу, які ефективно впроваджуються торговою командою і підрозділами компанії. Виводячи на ринок нові товарні категорії і бренди, команда маркетингу використовує кращий світовий досвід і співпрацює з провідними фахівцями у ввідповідних галузях. Основне завдання маркетингу ми вбачаємо у забезпеченні успішного і довгострокового розвитку бізнесу, у ефективному використанні ресурсів компанії і встановленні взаємовигідних відносин з партнерами та громадськими організаціями.