Завод бандажної продукції ТОВ «Техномедика Україна»

ТОВ «Техномедика» є членом швейцарської торгово-промислової корпорації Медпак Свісс Груп. Спеціалізацією заводу є виробництво медичних товарів для підтримки, відновлення і комфорту, включаючи: бандажі для шиї, коректори постави, корсети для попереку, післяопераційні бандажі, бандажі для черевної підтримки, бандажі при грижах, бандажі для підтримки нижніх і верхніх кінцівок, бандажі для вагітних жінок , еластичні бинти і багато іншого. Основними перевагами заводу є: оптимальне місце розташування, високі стандарти якості що  забезпечуються використанням у виробництві ультрасучасного обладнання, широкий асортимент виробів, налагоджена система власної дистрибуції.

Виробництво

Технологічне обладнання  —  гордість нашого заводу. Прийнявши за орієнтир безкомпромісну якість, підприємство оснастило усі виробничі ділянки сучасним обладнанням від провідних світових виробників. Машини обслуговуються досвідченими співробітниками, які пройшли навчання у Швейцарії. Велика кількість спеціальних і універсальних машин створює потужну виробничу базу, яка дозволяє випускати високоякісну продукцію і нарощувати виробництво.

Завдяки цьому, завод забезпечений власною сировиною високої якості і не залежить від постачальників еластичних, кантових стрічок та інших допоміжних матеріалів. В'язально-ткацький цех обладнаний автоматичними верстатами швейцарської компанії JACOB MÜLLER A.G. (світового лідера у виробництві ткацьких машин для вузьких тканин).

У цеху працюють основов'язальні машини з можливістю прокладки утокової нитки RASHELINA та високопродуктивні стрічкоткацькі верстати серії NF.

Швейний цех обладнаний сучасними швейними машинами від провідних виробників: SIRUBA, GLOBAL, BROTHER, TYPICAL. Сильні виробничі потужності сформовані широким діапазоном спеціальних і універсальних машин.

Пакувальний цех обладнаний італійської пакувальної лінією GRAMEGNA. Це дозволяє швидко і якісно пакувати готову продукцію.