всі новини
Будівництво нового складу
Ділимося гарними новинами про будівництво нашого нового складу, в яке було вкладено чимало часу, сил та інвестицій. І це було того варто, тому що цей склад є центральним складом, що обслуговує всі регіони України.
 
Склад належить до класу “А” та означає, що це профільна споруда, покликана забезпечити найкращі умови зберігання будь-яких типів вантажу.
Загальна площа складу 2300 м², на якій розташовані фронтальна стелажна система із загальною місткістю 2643 палето-місць висотою 1,8 метра.
Склад обладнаний всією необхідною вантажно-розвантажувальною технікою Still для формування товарних потоків, які на щотижневій основі формують вихідний потік близько 150 палет-місць з командою з 16-ти висококваліфікованих фахівців.
Для чіткості і злагодженості дій персоналу, впорядкованості пересування техніки використано продумані технологічні процеси. Для полегшення складських робіт нанесена розмітка, що розмежовує територію складу на окремі зони та впроваджена сучасна адресна система зберігання.
Для зручності, на території комплексу передбачена паркувальна зона для великовантажних та легкових автомобілів та велика площа для їх відстоювання.
В результаті переїзду на сучасний склад і зміни складських процесів пропускна здатність нашого складу зросла. Відкриття нового складу значно підвищує наші операційні можливості. Ми впевнені, що це позитивно позначиться на нашій роботі та дозволить ще більш ефективно працювати з нашими партнерами.
 
Компанія Долфі-Україна - лідер ринку, та одна з найбільших дистриб'юторських компаній відомих торгових марок медичного обладнання, товарів для здоров'я та медичних виробів з власними брендами та виробничими майданчиками в Україні, а саме:
 • Rightest (Bionime)
 • HomeTest
 • MedTextile
 • Dolphi
 • Lex
 • Sexxxy
 • Gamma
 • ExpressTest
 • Medplast
 • Medhit
 • BD

На регулярній основі ми вивчаємо досвід розвинених ринків та нові методики лікування хворих, співпрацюємо з експертами в медицині з різних країн світу та залучаємо до співпраці світових лідерів у виробництві медичних виробів для створення нових продуктів, прагнучі максимально задовольнити потреби покупців в продукції високої якості за доступними цінами. Наші партнери в країні та за її межами високо цінують внесок нашої компанії в розвиток ринку та її прагнення до взаємовигідного та довгострокового співробітництва. Роздрібні фармацевтичні мережі, мережі ТНС, спеціалізовані торговельні мережі медичної техніки, провідні інтернет магазини, автозаправні станції, та це далеко не повний список каналів збуту, в яких широко представлена ​​продукція компанії Долфі-Україна. Основа клієнтської політики - максималізація якості обслуговування і довгострокові партнерські відносини з клієнтами. Ми працюємо разом з клієнтом, створюючи клімат довіри і успішності. У нас багаторічна історія та бездоганна репутація. ⠀