всі новини
Процесний підхід – нова концепція управління бізнесом.

Вже 11 років компанія "Долфі-Україна" стрімко розвивається й активно впливає на ринок медичних виробів в Україні. Ми постійно вивчаємо світовий досвід, шукаємо нові напрямки покращень і з цієї причини у 2020 році ми перевели роботи всіх підрозділів на процесний підхід. Система збалансованих KPI, орієнтація на внутрішнього і зовнішнього клієнта та фокусування на оптимізацію стали запорукою успіху компанії в цьому році.

Завдяки процесному підходу люди втягуються в безперервний процес вдосконалення своєї діяльності. Це дозволяє згуртувати колектив, підвищити продуктивність праці, знизити витрати та забезпечити прийнятний для компанії фінансовий результат.

За останні 2 роки в компанії впроваджено багато нових проектів і цікавих ідей, спрямованих на підвищення зацікавленості та лояльності співробітників, поліпшення внутрішніх комунікацій і підвищення ефективності праці. Наша спільна мета - покращити життя наших споживачів, забезпечуючи якісною продукцією та сервісом. Тому ми щодня працюємо над новими досягненнями і це відрізняє нас від інших.