всі новини
м.Черкаси, Мотофестиваль "Тарасова Гора 2017"

З новим літом, мотодрузі! А разом з ним скоро прийде і міжнародний мотофестиваль "Тарасова Гора-2017", і цього разу він триватиме тиждень із 29 травня по 4 червня, у санаторії «Світанок» в селі Свидівок під Черкасами. Долфі-Україна чекає на ВАС!

«15 років разом!» - під таким гаслом проходить моторік 2017 від TG-famіly та сам байк-тиждень “Тарасова Гора”!

“Материк Драйву” та “Острів Медитації”. Два різних світи. Дві сцени. Незлічена кількість цікавих локацій та нові неочікувані активності. Окрім бомбічної концертної програми та традиційного проїзду величезною мотоколоною до Тараса в Канів, на вас чекають: виставка та перегони на ретро-мотоциклах, спортивні змагання, благодійні аукціони, мотошкола та стантрайдинг, різноманітні майстер-класи, танці та йога, фестиваль фарб, hand-made ярмарок, шоу вогню, капоейра, ханг-драм медитація та багато іншого.

Очікуємо гостей з усіх куточків України, з близького та дальнього зарубіжжя - Польщі, Литви, Латвії, Естонії, Білорусі, Молдови, Росії, Угорщини, Німеччини, Італії, Норвегії, США, Вірменії, і навіть із Індії - будемо раді всім!  

Серед музичних гостей  фестивалю будуть такі різні гурти як: “Без Обмежень”, “Big Gun”, “ПочепБіт”, “Сен-Тропе”, “My sweet satellite”, “ГуляйГород”, “DETACH”, “Воплі Відоплясова”, “От Вінта”, “Веремій”, “ШАNА”, “Kozak System”, Катя Чілі, "THE SUPERBULLZ" (Білорусь), “Riders”(Польща), а також багато  діджеїв різних напрямків музики.

Музичне та візуальне різнобарв’я, частування, розваги та конкурси. Та як завжди багато приємних сюрпризів і подарунків від Долфі-Україна!