всі новини
Зустрічайте новинку ТМ MedPlast - Інсулінові шприци
Зустрічайте новинку ТМ MedPlast - Інсулінові шприци.
 
Цукровий діабет - досить поширене захворювання. Діабетики змушені кілька разів на день робити підшкірні ін'єкції інсуліну. Тому було створено спеціальний тип шприца, який робить ці маніпуляції найбільш зручними і безболісними.

Інсулінові шприци дозволяють людям, що страждають на цукровий діабет, самостійно вводити собі необхідну дозу життєво важливого гормону, не звертаючись до сторонньої допомоги. Інсуліновий шприц використовують також для точного введення лікарських препаратів в малих обсягах (0,5-1 мл). Їх застосовують в ендокринології для введення інсулінів, неонатології, для проведення алергологічних внутрішньошкірних проб, а також в косметології.

 
 Нові інсулінові шприци:
  •  U-40 - вказує концентрацію інсуліну, яка становить 40 ОД інсуліну на 1 мл рідини. Для зручності колір ковпачка виконується за міжнародним стандартом в червоному кольорі.
  •  U-100 - вказує концентрацію інсуліну, яка становить 100 ОД інсуліну на 1 мл рідини. Для зручності колір ковпачка виконується за міжнародним стандартом в помаранчевому кольорі.
 Особливості новинки:
  •  Незнімна, інтегрована в корпус циліндра шприца, голка з високоякісної медичної нержавіючої сталі, наявність якої значно збільшує безпеку проведення процедури.
  •  Абсолютно прозорий циліндр, чітке градуювання шкали та мінімальний остаточний об’єм забезпечують точність дозування інсуліну.
  •  Голка з тригранним атравматичним лазерним заточуванням та силіконовим покриттям спеціальної медичної якості плавно розсовує тканини та зводить до мінімуму травматизацію.
  •  Шприц має герметичний гумовий ущільнювач, виготовлений з безлатексного матеріалу.
 
 Нові інсулінові шприци ТМ MedPlast запитуйте в аптеках вашого міста.