всі новини
Bookcrossing (Буккроссинг) Долфі-Україна

У червні 2018 в компанії стартував Bookcrossing (Буккроссинг) Долфі-Україна - вільний обмін книгами між співробітниками.

Часто, прочитавши книгу, ми ставимо її на полицю і забуваємо. І книга стоїть, сумує і їй хочеться знову опинитися в руках читача. Вона мріє захоплювати, зігрівати, надихати і ділитися мудрістю.

Суть буккроссингу в компанії «Долфі-Україна» проста: співробітник приносить або пересилає з регіональних представництв книгу або книги (будь-якого жанру) в буккроссингову шафу у центральному офісі.

Будь-який співробітник компанії може взяти почитати книгу з буккроссингової шафи і потім повернути її назад з відміткою на спеціальному стікері в кінці кожної книги, де книга побувала і хто її читав.

Прочитавши, книгу слід повернути - напевно її вже пригледів хтось ще.

Буккроссинг в компаніїї ТОВ «Долфі-Україна» - це абсолютно вільний рух книг (ніхто не веде бібліотеку або облік того, хто і скільки часу читає). Ми покладаємося на високий рівень відповідальності кожного читача і вміння передати книгу далі.

Читати ті книжки, які радять свої ж колеги по роботі, дуже цікаво. Потім можна обговорити сюжет, поділитися враженнями та знайти однодумців.

Також, у центральному офісі з’явився затишний куточок для читання. Тепер кожен співробітник може трохи перепочити протягом дня, занурившись у захоплюючий сюжет із чашкою ароматної кави або чаю.