м. Запоріжжя, Захід до Всесвітнього Дня Діабету 2016
м. Запоріжжя, Захід до Всесвітнього Дня Діабету 2016

У м. Запоріжжя  відбувся ще один захід спрямований на привернення  уваги до особистих і соціальних ризиків, пов'язаних з цукровим діабетом. У рамках заходу компанія «Долфі-Україна» провела консультації та безкоштовні вимірювання рівня цукру в крові  усім бажаючим відвідувачам заходу.

14.11.2016
м. Київ, Захід до Всесвітнього Дня Діабету 2016
м. Київ, Захід до Всесвітнього Дня Діабету 2016

У межах заходу відбулися консультації фахівців таких як, офтальмолог,  ендокринолог, кардіолог, терапевт. Під час заходу компанія «Долфі-Україна» також  провела консультації  та запропонувала безкоштовні вимірювання рівня цукру в крові  усім бажаючим відвідувачам заходу.

14.11.2016
м. Київ, «RTR Time Attack 2016»
м. Київ, «RTR Time Attack 2016»

Національна серія шосейно-кільцевих змагань «RTR Time Attack 2016».
«RTR TIME ATTACК» — шосейно-кільцеві чемпіонати. «Фестиваль Швидкості RTR 2016» — дводенний захід, який зібрав усіх шанувальників  швидких автомобілів  і мотоциклів, автоспорту та тюнінгу. Гостей та учасників змагань вітали гарні дівчата – промоутери компанії «Долфі-Україна». Вони дарували гостям  безкоштовні зразки презервативів, а переможці перегонів  отримували від красунь фірмові подарункові набори ТМ «Долфі».

15.10.2016
м. Київ, З'їзд ортопедів-травматологів
м. Київ, З'їзд ортопедів-травматологів

У жовтні відбувся з'їзд  фахівців ортопедичної галузі, участь у якому також прийняли і компанії виробники та дистрибутори ортопедичної продукції . Компанія «Долфі-Украіна»  представила фахівцям бандажну продукцію відмінної  якості  ТМ MedTextile, вироблену в Україні за новітніми швейцарськими технологіями та стандартами.

07.10.2016
м. Київ, Виставка Охорони здоров'я
м. Київ, Виставка Охорони здоров'я

25-а Міжнародна медична виставка «ОХОРОНА  ЗДОРОВ'Я» збирає більше 350 провідних виробників і дистриб'юторів обладнання, послуг, медикаментів, виробів медичного призначення з України та інших країн. 84% відвідувачів виставки — це «decision makers», топ-менеджмент клінік та лікарі з усіх регіонів України, що представляють як приватну, так і державну медицину. Компанія «Долфі-Украіна»  представила свою продукцію на виставці,   привернувши до себе увагу фахівців багатьох галузей сучасної медицини включаючи ортопедію, ендокринологію, контрацепцію та ін.

04.10.2016
м. Чорноморськ, XIV Міжнародний музичний фестиваль «Джаз Коктебель»
м. Чорноморськ, XIV Міжнародний музичний фестиваль «Джаз Коктебель»

Найбільший і самий атмосферний в Україні музичний опен-ейр, історія якого триває вже 14 років. "Джаз Коктебель" — це не тільки унікальна атмосфера, яка розкриває вищі чакри і творчий потенціал людини, а й, в першу чергу, музичний фестиваль, незатьмарена і усвідомлена точка зору на актуальну альтернативну сцену. В 2016 році він вперше відбувся у Чорноморську під Одесою. Компанія «Долфі-Україна» підтримала талановиту молодь і досвідчених професіоналів, учасників фестивалю, а також не залишила без уваги і його відвідувачів. Усі учасники конкурсів, яких було чимало, отримали від «Долфі-Україна» презентаційні набори «Долфі», а гості фестивалю мали нагоду отримати  безкоштовні семпли «Долфі».

25.09.2016
м. Київ, Паралельна гонка «Chayka Champions Race»
м. Київ, Паралельна гонка «Chayka Champions Race»

Це один з найбільш рідкісних видів гонок для України і одна з найбільш видовищних подій. З огляду на особливості траси, від старту до фінішу усі екіпажі, що брали участь,  знаходилися у  полі зору глядачів.
На території заходу була зона закритого парку,  в якому  розмістилися автомобілі учасників, зона фудкорту, зона партнерів та зона розваг.
У програмі заходу: ставки глядачів, розіграш призів серед гостей, фото-зони зі спортивною  технікою,  фуд-корти, автовиставки, тюнінг шоу. Участь прийняли більш ніж 50 гонщиків з усієї країни. Переможці,  що посіли призові місця, отримали презентаційні набори «Долфі», а також ці набори  отримали переможці серед вболівальників. 

24.09.2016
м. Ів. Франківськ, Концерт KAVABANGA
м. Ів. Франківськ, Концерт KAVABANGA

У нічному клубі "Пасаж" відбулася вечірка в стилі RNB і реп. Компанія «Долфі» підтримує молодих та енергійних!
100 першим відвідувачам були вручені семпли «Долфі», а на конкурсах були розіграні подарункові набори «Долфі»!

22.09.2016
м. Дніпро, Прем'єра фільму «Секрети сексу і любові»
м. Дніпро, Прем'єра фільму «Секрети сексу і любові»

15.09  в кінотеатрі «Правда-Кіно» відбулася прем'єра фільму «Секрети сексу і любові». Усі хто купував квитки, отримали у подарунок презерватив «Долфі».
Відгук глядача: «Хм, цікаво :), а то пряники або цукерки багато де презентують, а ось презервативи тільки у Вас!»

21.09.2016
м. Одеса, Мото-зліт «Гоблін-Шоу»
м. Одеса, Мото-зліт «Гоблін-Шоу»

Міжнародний мото-зліт "Гоблін-Шоу" (байкери) проходив в м. Одеса з 15 по 19 вересня 2016 р. на території Стадіону «Одескабель». Компанія «Долфі-Україна» с задоволенням підтримала учасників заходу та подарувала переможцям  конкурсів презентаційні набори «Долфі».

19.09.2016