all news
MedTextil – на XVIІI з’їзді ортопедів-травматологів України

Жовтень, Івано-Франківськ, XVIІI з’їзд ортопедів-травматологів України. Цей важливий для своєї галузі захід проходить один раз на три роки, представляючи найактуальніші клінічні та наукові здобутки травматології та ортопедії.

Цього разу він відбувся на базі Івано-Франківського медичного університету.

Організатор заходу – Українська асоціація ортопедів-травматологів.

В рамках з’їзду проходили засідання, лекції, майстер-класи, інструкційні курси, де обговорювались актуальні проблеми та нові технологічні рішення в цій галузі.

У фокусі уваги – теоретичні та експериментальні дослідження в травматології та ортопедії, травма опорно-рухової системи (від бойових травм до дитячих патологій), патологія хребта та грудної клітки, протезування та ортезування, організація ортопедо-травматологічної допомоги тощо.

ТМ MedTextil виступила одним із спонсорів заходу. В презентаційній зоні бренду були представлені 30 товарних позицій напрямку «Ортопедія». Біля стенду було людно, тривав діалог, підходили і досвідчені фахівці, і інтерни. Увагу гостей привертав оригінальний «корпоративний» мім, з ніг до шиї вбраний в ортопедичні бандажі MedTextil. Він посміхався, вітав учасників, пригощав цукерками – створював позитивну, доброзичливу атмосферу для всіх!

В свою чергу, учасники цікавились продукцією MedTextil, приміряли та обмінювались враженнями. Більшість виявило бажання взяти участь у тестуванні продукції, продовжити спілкування вже в робочому режимі.

За словами медичних представників, на з’їзді вони отримали схвальні відгуки, високу оцінку та дяку від професіоналів за комфортність та надійність бандажів і бинтів ТМ MedTextil і мають велику мотивацію працювати з максимальним результатом і надалі.