м. Київ, Виставка Охорони здоров'я
м. Київ, Виставка Охорони здоров'я

25-а Міжнародна медична виставка «ОХОРОНА  ЗДОРОВ'Я» збирає більше 350 провідних виробників і дистриб'юторів обладнання, послуг, медикаментів, виробів медичного призначення з України та інших країн. 84% відвідувачів виставки — це «decision makers», топ-менеджмент клінік та лікарі з усіх регіонів України, що представляють як приватну, так і державну медицину. Компанія «Долфі-Украіна»  представила свою продукцію на виставці,   привернувши до себе увагу фахівців багатьох галузей сучасної медицини включаючи ортопедію, ендокринологію, контрацепцію та ін.

04.10.2016
м. Чорноморськ, XIV Міжнародний музичний фестиваль «Джаз Коктебель»
м. Чорноморськ, XIV Міжнародний музичний фестиваль «Джаз Коктебель»

Найбільший і самий атмосферний в Україні музичний опен-ейр, історія якого триває вже 14 років. "Джаз Коктебель" — це не тільки унікальна атмосфера, яка розкриває вищі чакри і творчий потенціал людини, а й, в першу чергу, музичний фестиваль, незатьмарена і усвідомлена точка зору на актуальну альтернативну сцену. В 2016 році він вперше відбувся у Чорноморську під Одесою. Компанія «Долфі-Україна» підтримала талановиту молодь і досвідчених професіоналів, учасників фестивалю, а також не залишила без уваги і його відвідувачів. Усі учасники конкурсів, яких було чимало, отримали від «Долфі-Україна» презентаційні набори «Долфі», а гості фестивалю мали нагоду отримати  безкоштовні семпли «Долфі».

25.09.2016
м. Київ, Паралельна гонка «Chayka Champions Race»
м. Київ, Паралельна гонка «Chayka Champions Race»

Це один з найбільш рідкісних видів гонок для України і одна з найбільш видовищних подій. З огляду на особливості траси, від старту до фінішу усі екіпажі, що брали участь,  знаходилися у  полі зору глядачів.
На території заходу була зона закритого парку,  в якому  розмістилися автомобілі учасників, зона фудкорту, зона партнерів та зона розваг.
У програмі заходу: ставки глядачів, розіграш призів серед гостей, фото-зони зі спортивною  технікою,  фуд-корти, автовиставки, тюнінг шоу. Участь прийняли більш ніж 50 гонщиків з усієї країни. Переможці,  що посіли призові місця, отримали презентаційні набори «Долфі», а також ці набори  отримали переможці серед вболівальників. 

24.09.2016
м. Ів. Франківськ, Концерт KAVABANGA
м. Ів. Франківськ, Концерт KAVABANGA

У нічному клубі "Пасаж" відбулася вечірка в стилі RNB і реп. Компанія «Долфі» підтримує молодих та енергійних!
100 першим відвідувачам були вручені семпли «Долфі», а на конкурсах були розіграні подарункові набори «Долфі»!

22.09.2016
м. Дніпро, Прем'єра фільму «Секрети сексу і любові»
м. Дніпро, Прем'єра фільму «Секрети сексу і любові»

15.09  в кінотеатрі «Правда-Кіно» відбулася прем'єра фільму «Секрети сексу і любові». Усі хто купував квитки, отримали у подарунок презерватив «Долфі».
Відгук глядача: «Хм, цікаво :), а то пряники або цукерки багато де презентують, а ось презервативи тільки у Вас!»

21.09.2016
м. Одеса, Мото-зліт «Гоблін-Шоу»
м. Одеса, Мото-зліт «Гоблін-Шоу»

Міжнародний мото-зліт "Гоблін-Шоу" (байкери) проходив в м. Одеса з 15 по 19 вересня 2016 р. на території Стадіону «Одескабель». Компанія «Долфі-Україна» с задоволенням підтримала учасників заходу та подарувала переможцям  конкурсів презентаційні набори «Долфі».

19.09.2016
м. Кривий Ріг, «Мультиплекс», Вечір прем'єр
м. Кривий Ріг, «Мультиплекс», Вечір прем'єр

Відвідувачі заходу отримали у подарунок презервативи  «Долфі» та з задоволенням поспілкувалися «Саме про це…» з креативними та позитивними промоутерами компанії «Долфі», таким чином прийнявши участь у соцопитуванні, та виступивши у ролі експертів-споживачів.

15.09.2016
м. Київ, Соціальний захід «Живи активно»
м. Київ, Соціальний захід «Живи активно»

Мета заходу - популяризація здорового та активного способу життя для всієї родини.

10 вересня в парку ім. Т. Г. Шевченка відбувся фестиваль здоров’я «Живи Активно!»

10.09.2016
м. Дніпро, захід «Байкери Angels»
м. Дніпро, захід «Байкери Angels»

BIKE PARTY! 19 BIRTHDAY ANGELS MC! 10 вересня 2016 на території Парку розваг «Лавина» проходив захід, присвячений дев'ятнадцятиріччю байк-клубу «Angels mc». BIKER PARTY— унікальний захід в області розваг, культурного відпочинку для всієї родини. Інфраструктура заходу: авто та мото виставки, ярмарок мото-товарів, спорт зона (workout, єдиноборства, навчання дітей їзди на мотоциклі від спортивного клубу «Славутич», головна сцена, dj zone, фуд зона). Переможці конкурсів отримали презентаційні набори «Долфі», а також усі відвідувачі заходу отримали безкоштовні семпли «Долфі».

10.09.2016
м. Київ, мотофестиваль «Ride On»
м. Київ, мотофестиваль «Ride On»

Місце проведення фестивалю — селище Літки (віддаленість від Києва — 48 км), база відпочинку "Метро".
На сцені виступали такі виконавці як: «Wunderkind», «Ivan БлюZ & Друзі», «Рубікон»,  «Alinda», «Dreams of Victory», «BIG GUN». Традиційно компанія «Долфі-Україна» підтримала учасників заходу і  усі переможці конкурсів отримали презентаційні подарункові набори «Долфі».

09.09.2016