м. Київ, Соціальний захід «Живи активно»
м. Київ, Соціальний захід «Живи активно»

Мета заходу - популяризація здорового та активного способу життя для всієї родини.

10 вересня в парку ім. Т. Г. Шевченка відбувся фестиваль здоров’я «Живи Активно!»

10.09.2016
м. Дніпро, захід «Байкери Angels»
м. Дніпро, захід «Байкери Angels»

BIKE PARTY! 19 BIRTHDAY ANGELS MC! 10 вересня 2016 на території Парку розваг «Лавина» проходив захід, присвячений дев'ятнадцятиріччю байк-клубу «Angels mc». BIKER PARTY— унікальний захід в області розваг, культурного відпочинку для всієї родини. Інфраструктура заходу: авто та мото виставки, ярмарок мото-товарів, спорт зона (workout, єдиноборства, навчання дітей їзди на мотоциклі від спортивного клубу «Славутич», головна сцена, dj zone, фуд зона). Переможці конкурсів отримали презентаційні набори «Долфі», а також усі відвідувачі заходу отримали безкоштовні семпли «Долфі».

10.09.2016
м. Київ, мотофестиваль «Ride On»
м. Київ, мотофестиваль «Ride On»

Місце проведення фестивалю — селище Літки (віддаленість від Києва — 48 км), база відпочинку "Метро".
На сцені виступали такі виконавці як: «Wunderkind», «Ivan БлюZ & Друзі», «Рубікон»,  «Alinda», «Dreams of Victory», «BIG GUN». Традиційно компанія «Долфі-Україна» підтримала учасників заходу і  усі переможці конкурсів отримали презентаційні подарункові набори «Долфі».

09.09.2016
м. Тернопіль, фестиваль «Живи активно»
м. Тернопіль, фестиваль «Живи активно»

Фестиваль «Живи активно» пройшов 28 серпня у м. Тернопіль, на набережній озера (пляж “Циганка”). Мета фестивалю — популяризація здорового та активного способу життя для всієї родини. Аудиторія фестивалю – 5 000 відвідувачів. Промоутери компанії «Долфі-Україна», чарівні дівчата, роздавали відвідувачам семпли з презервативами «Долфі» та розповідали про переваги використання якісної контрацептивної  продукції.

28.08.2016
м. Дніпро, кінотеатр «Правда-Кіно»
м. Дніпро, кінотеатр «Правда-Кіно»

До прем'єрний показ кримінального бойовика «Механік: Воскресіння».
Кінотеатр «Правда-Кіно» запрошував на до прем'єрний показ кримінального бойовика «Механік: Воскресіння» з Джейсоном  Стейтемом  і Джесікою Альбою в головних ролях!
У програмі вечора: шоу-програма від концептуального бойового театру Art Fight, семплінг напоїв і частування від партнерів прем'єри, сюрпризи від кінотеатру «Правда-Кіно, перегляд фільму «Механік: Воскресіння», та безкоштовний презерватив «Долфі» у подарунок.

23.08.2016
м. Ів. Франківськ, фестиваль культур Global Village
м. Ів. Франківськ, фестиваль культур Global Village

6 серпня, на міському озері в Івано-Франківську, відбувся дводенний фестиваль культур Global Village. На ньому волонтери студентської організації AIESEC з десяти країн, познайомили франківців зі своєю культурою та звичаями. Global Village — це унікальний культурний фестиваль, що створює можливість для української молоді познайомитись, поспілкуватись та поділитись досвідом з представниками різних країн світу. Фестиваль створює платформу для культурного обміну та розвитку толерантності, руйнує стереотипи та розширює світогляд.  На фесті жителі Франківська поспілкувалися з іноземцями, скуштували їхню національну їжу, подивилися на народні танці, а також мали нагоду покращити свою англійську мову. На фестивалі були представники Нідерландів, Туреччини, Мексики, Тунісу, Марокко, Малайзії, Китаю, Єгипту, Німеччини та Бахрейну. Компанія «Долфі-Україна» прийняла активну участь у організації розважальних конкурсів на фестивалі  та надала чудові призи усім переможцям — презентаційні набори «Долфі».

07.08.2016
м. Бердянськ, BALAMUT Brathers
м. Бердянськ, BALAMUT Brathers

Мото-клуб BALAMUT Brathers, в найбільшому аквапарку України — «Мис Доброї Надії». На протязі усього святкування усі дорослі відвідувачі парку отримували подарунки від компанії «Долфі-Україна» у вигляді  семплів «Долфі». Також вони  мали змогу  брати участь у конкурсах і  переможці отримували подарункові  презентаційні набори «Долфі».

30.07.2016
м. Ів. Франківськ, День молоді — «АртЕфект»
м. Ів. Франківськ, День молоді — «АртЕфект»

На День Молоді в Івано-Франківську  компанія «Долфі-Україна» прийняла активну участь у програмах заходу, нагороджуючи переможців і учасників своїми фірмовими призами. Програма заходу включала в себе: фото-острів, йога клас від ФК «Анастасія», майстер клас від школи фотомайстерності «Фотохудожник», художню виставку та майстер-класи від Міського центру дитячої та юнацької творчості та Івано-Франківської державної дитячої художньої школи, ярмарок «Виробник Прикарпаття»,  концерт на Великій сцені,   козацькі забави «SUZUKI» від Н. Павліва, та багато іншого.

26.07.2016
м. Полтава, Картодром «Лтава»
м. Полтава, Картодром «Лтава»

Національна серія шосейно-кільцевих змагань «RTR Time Attack 2016». RTR TIME ATTACК— шосейно-кільцева серія кузовного чемпіонату, де пілоти змагаються на кращий час кола. Змагання  має статус офіційного заходу Автомобільної  Федерації України. Вже традиційно компанія «Долфі-Україна» підтримала учасників заходу, надавши переможцям змагань  призи – презентаційні набори «Долфі», а відвідувачам — семпли «Долфі».

24.07.2016
м. Ів. Франківськ, Авто-Мото фест
м. Ів. Франківськ, Авто-Мото фест

В м. Івано-Франківськ проводився «Фестиваль авто-мото спорту». Цього року програма фестивалю була розширена. В рамках проекту всі охочі змогли побачити клубні змагання з авто звуку, автомобільного слалому. Крім того, в рамках фестивалю, відбувався  збір коштів для воїнів АТО. Компанія «Долфі-Україна» з радістю підтримала організаторів фестивалю, надавши фірмові подарунки усім  переможцям змагань та конкурсів.

Метою проведення даного заходу є: пропаганда здорового способу життя; пропаганда автомобільного і мотоциклетного спорту в Україні; збір благодійних пожертвувань для Івано-Франківських поранених та закупівлі необхідних речей для воїнів АТО, підвищення рівня навиків та майстерності управління авто/мото технікою, обмін досвідом, сприяння естетичному, культурному та інтелектуальному розвитку молоді. Переможці конкурсів отримали подарунки від «Долфі-Україна» — презентаційні набори, а відвідувачі — безкоштовні семпли «Долфі».

17.07.2016