м. Ів. Франківськ, Концерт KAVABANGA
м. Ів. Франківськ, Концерт KAVABANGA

У нічному клубі "Пасаж" відбулася вечірка в стилі RNB і реп. Компанія «Долфі» підтримує молодих та енергійних!
100 першим відвідувачам були вручені семпли «Долфі», а на конкурсах були розіграні подарункові набори «Долфі»!

22.09.2016
м. Дніпро, Прем'єра фільму «Секрети сексу і любові»
м. Дніпро, Прем'єра фільму «Секрети сексу і любові»

15.09  в кінотеатрі «Правда-Кіно» відбулася прем'єра фільму «Секрети сексу і любові». Усі хто купував квитки, отримали у подарунок презерватив «Долфі».
Відгук глядача: «Хм, цікаво :), а то пряники або цукерки багато де презентують, а ось презервативи тільки у Вас!»

21.09.2016
м. Одеса, Мото-зліт «Гоблін-Шоу»
м. Одеса, Мото-зліт «Гоблін-Шоу»

Міжнародний мото-зліт "Гоблін-Шоу" (байкери) проходив в м. Одеса з 15 по 19 вересня 2016 р. на території Стадіону «Одескабель». Компанія «Долфі-Україна» с задоволенням підтримала учасників заходу та подарувала переможцям  конкурсів презентаційні набори «Долфі».

19.09.2016
м. Кривий Ріг, «Мультиплекс», Вечір прем'єр
м. Кривий Ріг, «Мультиплекс», Вечір прем'єр

Відвідувачі заходу отримали у подарунок презервативи  «Долфі» та з задоволенням поспілкувалися «Саме про це…» з креативними та позитивними промоутерами компанії «Долфі», таким чином прийнявши участь у соцопитуванні, та виступивши у ролі експертів-споживачів.

15.09.2016
м. Київ, Соціальний захід «Живи активно»
м. Київ, Соціальний захід «Живи активно»

Мета заходу - популяризація здорового та активного способу життя для всієї родини.

10 вересня в парку ім. Т. Г. Шевченка відбувся фестиваль здоров’я «Живи Активно!»

10.09.2016
м. Дніпро, захід «Байкери Angels»
м. Дніпро, захід «Байкери Angels»

BIKE PARTY! 19 BIRTHDAY ANGELS MC! 10 вересня 2016 на території Парку розваг «Лавина» проходив захід, присвячений дев'ятнадцятиріччю байк-клубу «Angels mc». BIKER PARTY— унікальний захід в області розваг, культурного відпочинку для всієї родини. Інфраструктура заходу: авто та мото виставки, ярмарок мото-товарів, спорт зона (workout, єдиноборства, навчання дітей їзди на мотоциклі від спортивного клубу «Славутич», головна сцена, dj zone, фуд зона). Переможці конкурсів отримали презентаційні набори «Долфі», а також усі відвідувачі заходу отримали безкоштовні семпли «Долфі».

10.09.2016
м. Київ, мотофестиваль «Ride On»
м. Київ, мотофестиваль «Ride On»

Місце проведення фестивалю — селище Літки (віддаленість від Києва — 48 км), база відпочинку "Метро".
На сцені виступали такі виконавці як: «Wunderkind», «Ivan БлюZ & Друзі», «Рубікон»,  «Alinda», «Dreams of Victory», «BIG GUN». Традиційно компанія «Долфі-Україна» підтримала учасників заходу і  усі переможці конкурсів отримали презентаційні подарункові набори «Долфі».

09.09.2016
м. Тернопіль, фестиваль «Живи активно»
м. Тернопіль, фестиваль «Живи активно»

Фестиваль «Живи активно» пройшов 28 серпня у м. Тернопіль, на набережній озера (пляж “Циганка”). Мета фестивалю — популяризація здорового та активного способу життя для всієї родини. Аудиторія фестивалю – 5 000 відвідувачів. Промоутери компанії «Долфі-Україна», чарівні дівчата, роздавали відвідувачам семпли з презервативами «Долфі» та розповідали про переваги використання якісної контрацептивної  продукції.

28.08.2016
м. Дніпро, кінотеатр «Правда-Кіно»
м. Дніпро, кінотеатр «Правда-Кіно»

До прем'єрний показ кримінального бойовика «Механік: Воскресіння».
Кінотеатр «Правда-Кіно» запрошував на до прем'єрний показ кримінального бойовика «Механік: Воскресіння» з Джейсоном  Стейтемом  і Джесікою Альбою в головних ролях!
У програмі вечора: шоу-програма від концептуального бойового театру Art Fight, семплінг напоїв і частування від партнерів прем'єри, сюрпризи від кінотеатру «Правда-Кіно, перегляд фільму «Механік: Воскресіння», та безкоштовний презерватив «Долфі» у подарунок.

23.08.2016
м. Ів. Франківськ, фестиваль культур Global Village
м. Ів. Франківськ, фестиваль культур Global Village

6 серпня, на міському озері в Івано-Франківську, відбувся дводенний фестиваль культур Global Village. На ньому волонтери студентської організації AIESEC з десяти країн, познайомили франківців зі своєю культурою та звичаями. Global Village — це унікальний культурний фестиваль, що створює можливість для української молоді познайомитись, поспілкуватись та поділитись досвідом з представниками різних країн світу. Фестиваль створює платформу для культурного обміну та розвитку толерантності, руйнує стереотипи та розширює світогляд.  На фесті жителі Франківська поспілкувалися з іноземцями, скуштували їхню національну їжу, подивилися на народні танці, а також мали нагоду покращити свою англійську мову. На фестивалі були представники Нідерландів, Туреччини, Мексики, Тунісу, Марокко, Малайзії, Китаю, Єгипту, Німеччини та Бахрейну. Компанія «Долфі-Україна» прийняла активну участь у організації розважальних конкурсів на фестивалі  та надала чудові призи усім переможцям — презентаційні набори «Долфі».

07.08.2016